דף הבית >> הספרים שלי
 
ביום טוב שומעים את השמש
גורן שילוני, סטודנט לתסריטאות בן 25, מתגורר במגדיאל אצל יהודה מגדל, זקן ערירי ומסתורי. במהלך לימודיו גורן מתאהב באבישג, סטודנטית במגמת הפקה, שדוחה את חיזוריו שוב ושוב. בכל אותו הזמן אין לגורן מושג שחייו עומדים להשתנות לכיוון בלתי צפוי. כשאבישג מסתבכת בסרט שהיא מפיקה, גורן נחלץ לעזרתה והיא מסכימה לצאת איתו לבילוי אחד. מכאן העניינים יוצאים משליטה והם מוצאים את עצמם מעבירים את הלילה בבית חולים. זמן קצר לאחר מכן, כשהוא מרגיש טוב מאי־פעם, מתבשר גורן שחלה בטרשת נפוצה.
הוא מחליט להסתיר את דבר מחלתו מהמשפחה, מחבריו ומאבישג מחשש שמא איש לא יעסיק אותו. ההסתרה, ההתמודדות עם המחלה והתסמינים שמתחילים להופיע, מאלצים אותו להתרחק מכולם, להסתגר ולהתבודד. כך הוא מתוודע ליהודה ולסיפוריו. מתוך בדידותם המשותפת נרקמת ביניהם חברות אמיצה, וזו מקרבת במפתיע בין אבישג לגורן. אלא שיום אחד יהודה נעלם מבלי להשאיר עקבות.
ברומן מקורי ומפתיע מעביר עמית נגלר לקוראים חוויה אישית מרגשת. 

לרכישת ספר מודפס בהקדשה אישית: 75 ש"ח בלבד כולל משלוח עד הבית בדואר רשום.
התשלום באמצעות BIT או פייבוקס למספר 052-8979799 עמית נגלר

שנית אלייך נאסף
ערב חזרתם לארץ של יפתח ואֵלה בן־ארי משליחות בבולגריה מתה אֵלה בנסיבות מסתוריות. יפתח חוזר לארץ בלב שבור עם בנם בן השנתיים, ומחליט להתחיל חיים חדשים במושב של פעם. כשאמילי, בחורה צעירה שעובדת בגן של בנו, נכנסת לחייו הוא מופתע לגלות שיש בלבו מקום לאהבה חדשה. אלא שעד מהרה מתברר שאמילי אינה מי שחשב שהיא, ודרכה הוא נאלץ להתמודד עם גילויים חדשים על אשתו ועל חייו הקודמים. הגילויים המטלטלים מאלצים את יפתח לקחת סיכון גדול שלא היה מוכן לו

לרכישת ספר מודפס בהקדשה אישית: 70 ש"ח בלבד כולל משלוח עד הבית בדואר רשום.
התשלום באמצעות BIT או פייבוקס למספר 052-8979799 עמית נגלר

אל תשאיר בלגן
"תחזור למיטה ילד," הוא אמר לי מעט ברוך. ואני, שכל כך רציתי לחבק את אמא ולהבין שזה לא חלום, ושהיא באמת חיה המשכתי להתקדם לעברה. אבא היה גבוה וחזק. הוא לא רצה לאבד אישה נוספת אחרי המלחמה. הוא הרים אותי בקלות, נישק את ראשי ומבלי לדבר לקח אותי למיטה. הוא הניח אותי ואמר, "תנסה לישון ואל תדאג." הוא נישק אותי שוב ויצא מבלי לסגור את הדלת. אצל אבא לכל דבר היה משמעות. כשאבא שלי היה מנשק לי את הראש זו הייתה נשיקה מחנכת. נשיקה בלחי הייתה מאהבה. אבא אף פעם לא נישק אותי בלחי.
בין מציאות לדמיון, בין אמת לחלום, הכל אישי והכל אפשרי. 52 סיפורים קצרים על מצבים מהחיים כמו תור בסופר, חתונה או "פגישה עיוורת". אבל לכל מה שנראה רגיל, מתלווה תפנית מפתיעה.

לרכישת ספר מודפס  בהקדשה אישית: 50 ש"ח בלבד כולל משלוח עד הבית בדואר רשום.
התשלום באמצעות BIT או פייסבוקס למספר 052-8979799 עמית נגלר
סבא אושר
בַּשְּׁכוּנָה שֶׁלָּנוּ, מַמָּשׁ לְיַד הַפַּרְק, תִּמְצְאוּ גִּנָּה עִם סַפְסָל יָשָׁן, צִבְעוֹ מִתְקַלֵּף וְאִישׁ עָלָיו אֵינוֹ יוֹשֵׁב. חוּץ מִסַּבָּא אֹשֶׁר, כָּךְ קוֹרְאִים לוֹ הַיְּלָדִים, שֶׁמְּנַגֵּן בַּמַּפוּחִית וּמְפַזֵּר פֵּרוּרִים לַצִּפּוֹרִים.

סַבָּא אֹשֶׁר הוּא סִפּוּר עַל מִי שֶׁמַּקְרִין מֵהַטּוֹב שֶׁבּוֹ אֶל הַיְּלָדִים וְהַסְּבִיבָה וּמְאַפְשֵׁר לְקֶסֶם הַיַּלְדוּת לִמְצֹא אֶת הַמִּפְגָּשׁ שֶׁבֵּין הַהוֹרִים לַיְּלָדִים. 
לגילאי 3-8 כריכה קשה, 24 עמודים. דמותו של סבא אושר נבחרהלהוביל את חודש הקריאה בעיר רחובות.

לרכישת ספר מודפס בהקדשה אישית40 ש"ח בלבד כולל משלוח עד הבית בדואר רשום. 
התשלום באמצעות BIT או פייבוקס למספר  052-8979799  עמית נגלר
לאן נעלמו החלומות של החיות?
שלום לחבריי הקטנים והגדולים!
בוודאי תופתעו לשמוע, שגם החיות חולמות חלומות. בארץ החיות הייתה דרך מיוחדת לחלום חלומות נפלאים בכל לילה. יום אחד קרה דבר מוזר והחלומות פשוט נעלמו. בספר זה תוכלו לגלות לאן נעלמו החלומות של החיות. הספר נלמד במספר מכללות לחינוך על קבלת השני והשונה.
לגילאי 5-8 כריכה קשה, 24 עמודים.

לרכישת ספר מודפס בהקדשה אישית: 40 ש"ח בלבד כולל משלוח עד הבית בדואר רשום.
התשלום באמצעות BIT או פייבוקס למספר  052-8979799 עמית נגלר
פעם אבא פעמיים ילד
אבא תמיד אומר שכאשר הוא נמצא עם לביא, הוא שוב מרגיש ילד ושוכח שהוא אבא. הספר מיועד לילדים ולמי שעדיין מרגיש מעט ילד. אני מקווה שהספר יעלה בילדכם ובכם כמה שיותר חיוכים של אושר ושל תום.
לגילאי 3-6 כריכה קשה, 24 עמודים.

לרכישת ספר מודפס בהקדשה אישית: 40 ש"ח בלבד כולל משלוח עד הבית בדואר רשום.
התשלום באמצעות BIT או פייבוקס למספר  052-8979799 עמית נגלר
Amit Nagler's children's books in English
Age  9-12
For orders: 052-8979799
Price for one book: 36 NIS
The three books: 90 NIS
Includes VAT, dedication and shipping