דף הבית >> עמית נגלר
 
זה אני
נולדתי ב-1975 בקריית אתא. כילד התבלטתי בעיקר בספורט ובמוסיקה. 
שיחקתי בקבוצת הכדורסל אליצור קריית אתא וניגנתי באורגן. בוגר תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה ותואר שני בהצלחה בחינוך ולימודי משפחה. סיימתי בהצלחה לימודי תסריטאות בביה"ס לקולנוע וטלוויזיה סם שפיגל בירושלים. בשנת 2003 סיימתי בהצטיינות את בית הספר לקופירייטינג של ACC תרצה גרנות ובהמשך ניהלתי עימה קורס פרסום למגזר החרדי במכללת רמת גן. בשנים אלו עבדתי כקופירייטר במשרדי פרסום וקידום מכירות מובילים. ניהלתי ויזמתי את אתרי האינטרנט של חברת מנפאואר וחברות הבת שלה.
בשנת 2010 נמנתי על צוות ההקמה של אתר ההטבות של ישראכרט. 
אני נשוי לאורית, ואב לחשן, לביא, יאר ובארי. מלבד כתיבת ספרים ותסריטים, אני מנחה סדנאות כתיבה ועוסק גם בכתיבת תוכן לאירועים ולעסקים. כתבתי טור בירחון 'מנטה' - 'עשה את הדבר הנכון'.
משנת 2011-2018 כתבתי במדור הסאטירה 
'בריחת המוחות' של העיתון מקור ראשון.
הספרים שלי
בשנת 2006 התפרסם ספרי הראשון לילדים
"לאן נעלמו החלומות של החיות?". הספר זכה להצלחה רבה ונלמד במספר מכללות לחינוך בנושא קבלת השני והשונה.
בשנת 2011 פורסם ספרי לילדים
"פעם אבא, פעמיים ילד"  הקורץ לילדים ולילדים בנפשם.
בשנת 2013 פורסם ספרי 
"אל תשאיר בלגן", קובץ של 52 סיפורים קצרים בין מציאות לדמיון. בשנת 2014 פורסם ספרי השלישי לילדים "סבא אושר" המפגיש את הילדים עם חוויות הילדות של הוריהם. באותה שנה, איור מתוך הספר נבחר לפרסם את פעילות חודש הקריאה בעיר רחובות.
בשנת 2016 פורסם רומן-מתח שכתבתי  "שנית אלייך נאסף". הספר היה ברשימת רבי המכר הדיגיטליים במשך 6 שבועות וברשימת רבי המכר המושמעים של iCast.

בשנת 2019 פורסם הרומן "ביום טוב שומעים את השמש", המספר לראשונה, בספרות הישראלית
על גיבור החולה בטרשת נפוצה. באוגוסט 2020 פרסם סרטון מטעם חברות נוברטיס ומאקו-קשת להעלאת המודעות למחלת טרשת נפוצה. הסרטון צבר תוך חמישה ימים 100,000 צפיות. 


בתכנית "בוקר בריאות" (ערוץ רשת 13)