דף הבית >> ביוגרפיה
 
עמית נגלר נולד ב-1975 בקריית אתא למשה ויעל נגלר. כילד התבלט בעיקר בספורט ובמוסיקה. שיחק בקבוצת הכדורסל של אליצור קריית אתא וניגן על אורגן. כתלמיד לא הצטיין ולא משך תשומת לב מיוחדת. "כשהייתי בורח מהשיעורים, רוב המורים לא הבחינו... הייתי ילד שובב אבל לא מופרע. מידי פעם הייתי יורה סלוגנים לעבר המורים."
לכתוב החל עם גיוסו לחיל השריון, כשניהל בטירונות יומן מסע פנימי. בהמשך שירת בפיקוד העורף. לאחר שיחרורו מהצבא עסק בתפקידים חינוכיים; עבודה עם נוער יהודי מאנגליה ועם נוער בסיכון. סיים תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה ותואר שני בהצלחה בחינוך
ולימודי משפחה. בוגר לימודי תסריטאות בביה"ס לקולנוע וטלוויזיה סם שפיגל בירושלים.
בשנת 2003 סיים בהצטיינות את בית הספר לקופירייטינג של ACC תרצה גרנות ובהמשך ניהל והנחה עימה קורס פרסום למגזר החרדי במכללת רמת גן. בשנים אלו עבד כקופירייטר ורעיונאי במשרדי פרסום וקידום מכירות מובילים. ניהל ויזם את אתרי האינטרנט של חברת מנפאואר וחברות הבת שלה. בשנת 2010 נמנה על צוות ההקמה של אתר ההטבות של ישראכרט.

מתגורר בפתח תקווה, נשוי לאורית, ואב לחשן, לביא, יאר ובארי.
מלבד כתיבת ספרים, עוסק בכתיבת תכנים באינטרנט ותוכן שיווקי לעסקים.
כתב טור בירחון 'מנטה' - 'עשה את הדבר הנכון' ומשנת 2011 כותב במדור הסאטירה
'בריחת המוחות' של האתר NRG והעיתון מקור ראשון.
תסריטאי, סופר צללים ומרצה בנושאי שיווק, יצירתיות ופרסום באינטרנט.

בשנת 2002, בעקבות מות אביו ממחלה קשה, הוציא לאור את הספר "והאיש משה". הספר מתאר את חייו ועשייתו החינוכית של אביו, משה נגלר, בן לניצולי שואה ויתום מאב, עד לתפקידו כמפקח חינוכי מסור וייחודי, שהקדיש עצמו למען ילדי ישראל ונוער עולה מאתיופיה. בשנת 2006 התפרסם ספרו הראשון לילדים
"לאן נעלמו החלומות של החיות?" בהוצאת תמוז. הספר זכה להצלחה רבה ונלמד במספר מכללות לחינוך בנושא קבלת השני והשונה.
בשנת 2011 פרסם את ספר הילדים
"פעם אבא, פעמיים ילד"  הקורץ לילדים ולמבוגרים, שמרגישים מעט ילדים. בשנת 2012 פורסם סיפור קצר שכתב בשם "זה הסוף", המשך לסיפור של אתגר קרת. בשנת 2013 פרסם את ספרו "אל תשאיר בלגן", קובץ של 52 סיפורים קצרים בין מציאות לדמיון. בשנת 2014, פרסם את ספרו השלישי לילדים "סבא אושר" המפגיש את הילדים עם חוויות הילדות של הוריהם. איור מתוך הספר נבחר לפרסם את פעילות שבוע הספר 2014 בעיר רחובות.
באותה שנה אחד מסיפוריו של עמית זכה בפעילות "מה אתם רוצים להיות כשתהיו גדולים" של מפעל הפיס. בשנת 2015 כתב את 'ניסויים בחיי נישואים' מופע בידור מדעי בהשתתפות הקהל.
בשנת 2016 הוציא את הרומן וספרו החמישי "שנית אלייך נאסף".